
Zaproszenie na walne zebranie członków Śląskiej Sieci 3 sektora
Zarząd Śląskiej Sieci 3 sektora zwołuje na dzień 30 czerwca 2025 r. Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.
Miejsce Zebrania: Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach na ul. Kopernika 14. Rozpoczęcie zebrania nastąpi o godzinie 14:00 (pierwszy termin), drugi termin ustalono na godzinę 14:15 (jeżeli o 14:00 nie stawi się wystarczająca liczba Członków, Zebranie rozpocznie się w drugim terminie). Będzie to zebranie sprawozdawcze. Zebranie potrwa ok. 1h. Proszę o informację zwrotną o planowanym uczestnictwie w zebraniu.
Zgodnie ze Statutem w Walnym zebraniu z głosem stanowiącym mogą uczestniczyć przedstawiciele (pełnomocnicy) członków zwyczajnych, przy czym każdemu członkowi zwyczajnemu przysługuje jeden głos. W związku z czym prosimy o upoważnienie i delegowanie jednej osoby z Waszych organizacji do udziału w zebraniu.
Porządek Zebrania:
- Otwarcie Zebrania.
- Wybór Przewodniczącego Zebrania i protokolanta.
- Stwierdzenie prawomocności Zebrania.
- Odczytanie porządku Zebrania i jego przyjęcie.
- Przedstawienie przez Zarząd sprawozdania z działalności stowarzyszenia, w tym sprawozdania finansowego oraz merytorycznego.
- Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
- Dyskusja.
- Zatwierdzenie sprawozdania finansowego i merytorycznego za 2023 r.
- Sprawy bieżące.
- Zamknięcie zebrania.
W załączeniu przesyłam też sprawozdanie finansowe do wglądu.
Pozdrawiam i, mam nadzieję do zobaczenia.

